O nas - Innova BnB

O nas

Wszystko, co oferujemy, przetestowaliśmy na sobie!

Idea innovabnb.com zrodziła się z naszych potrzeb – każde z nas wynajmuje nieruchomości, własnych lub dzierżawione.

Jako praktycy i miłośnicy automatyzacji, krok po kroku wprowadzaliśmy automatyzację na rynek wynajmu krótkoterminowego.

Znamy wszystkie bolączki tego rynku, odbieramy telefony w środku nocy, sprzątamy po imprezach gości, zmagamy się z błędami systemów. Cyfrowa technologia zmienia całe branże (zamiast taksówek mamy Ubera, zamiast hoteli – Airbnb). Wierzymy, że tak samo będzie z wynajmem nieruchomości, który teraz wymaga czasochłonnej obsługi.

Dlatego postanowiliśmy stworzyć innovabnb.com

i podzielić się naszymi doświadczeniami z innymi. Oto nasze historie:

leaf1 leaf2 leaf3 leaf4

Paweł Słowiakowski, CEO

ps@innovabnb.com

Doświadczony przedsiębiorca, stworzył i doprowadził do sukcesu 3 startupy oraz ponad 50 projektów na styku IT i mediów. Przez 8 lat związany z MCI Capital, obecnie pochłonięty automatyzacją najmu w innovabnb.com. Prywatnie ojciec nastolatki, miłośnik automatyzacji, starych samochodów i gadżetów ułatwiających życie.

leaf1 leaf2 leaf3 leaf4

Ewa Wielgórska, CMO

ew@innovabnb.com

Content Marketer, Business Development Director w firmie Bazgroł. Prowadzi kampanie content marketingowe dla dużych firm. Wcześniej związana z mediami online jako Product Manager i redaktor (Onet, Forbes, Rzeczpospolita). Wynajmuje 4 mieszkania w Warszawie, zwolenniczka smart solutions, czas dzieli między życie zawodowe i wychowanie dwóch córek.

leaf1 leaf2 leaf3 leaf4

Katarzyna Słowiakowska. COO

ks@innovabnb.com

Tworzyła 3 call centers i 2 systemy CRM/ERP na których bazowało działanie 2 firm. Silne kompetencje organizacyjne.Zarządza najmem 19 mieszkań w Krakowie, pasjonatka pracy z ludźmi i perfekcyjnej obsługi klienta.

leaf1 leaf2 leaf3 leaf4

Dołącz do nas!

Poszukujemy otwartych ludzi, którzy zmieniają świat i uwielbiają podróże. Cyfrowa technologia zmienia świat. Wierzymy, że tak samo będzie z branżą wynajmu nieruchomości – chcesz mieć w tym swój udział ? Napisz!

office@innovabnb.com